„Ak je tu jar, tak idem do prírody – ach, skôr na výstavy“

Pre väčšinu ľudí znamená mesiac Marec - jarné prebudenie, slnko, spev vtákov, alebo bzučanie včiel. Pre tím Deltako však začiatok výstavnej sezóny, ktorá sa začína v Nitre výstavou Nábytok a bývanie, následne Coneco v Bratislave a uzatvára Construma v Budapešti.

Výstavy poskytujú návštevníkom viac príležitostí stretnúť sa s predstaviteľmi vystavujúcich firiem a ich tímami. Majú možnosť na vlastné oči sa presvedčiť o kvalite jednotlivých produktov. Výhodou je tiež možnosť obrátiť sa na odborníkov s technickými otázkami, aby sa dozvedeli viac o funkciách a vlastnostiach vykurovacích zariadení.

Nie je zanedbateľné, že spoločnosti počas výstavy čakajú na návštevníkov s rôznymi akciami, výstavnými  zľavami a prekvapeniami. Inak to nie je ani pri spoločnosti Deltako, ktorá čaká na svojich návštevníkov s obnoveným stánkom, novým vizuálnym svetom, s najnovšími produktmi a veľkými akciami.

A čo je tento nový produkt? Na nitrianskej výstave Nábytok a bývanie, kde sa plášť nového inžinierskeho artefaktu stiahne, vám predstavíme špičkové inovácie, ktoré očaria skutočných fanúšikov dizajnových krbov.

Predbežne vám toľko môžeme prezradiť, že uvidíte krbovú vložku vybavenú svetovo unikátnym Smart Smoke System-om  s ohýbaným sklom a bez rámovým ohniskom, ktorý určite vyvoláva zvýšený záujem medzi fanúšikmi krbov.

 Ak sa plánujete zúčastniť na výstave, využite príležitosť, aby ste sa spoznali s najnovšou generáciou produktovej rady Deltako.

Prajeme vám príjemné užívanie času na výstave.