Zo zákulisia výroby krbov

V krátkosti, pomocou videa, sa môžete pozrieť do zákulisia medzinárodnej firmy Deltako, ktorá sa venuje výrobe a realizácii krbov a krbových vložiek. Keď vstúpite do showroomu, väčšina ľudí si ani nevie predstaviť, koľko roboty je za bezpečným plápolajúcim ohňom, ktorý spríjemňuje interiér vášho domova. V showroome s rozlohou 160 m2 v centre Komárna, môžete byť prítomní pri návrhu kvalitného dizajnového krbu, ktorý môže byť aj vo vašom domove.

Po návrhu sa firma pustí do roboty, ktorá bola doteraz pre širokú verejnosť neznáma. Začínajú návrhom krbovej vložky a so zhotovením 3D modelov a výkresových dokumentácií. Po skončení inžinierskych prác sa pustia do výroby. Aby vami vysnívaný krb oživil váš interiér, pri výrobe používajú najmodernejšiu technológiu, ktorá zabezpečuje presnosť, precíznosť a vysokokvalitné obrábanie. Výroba sa skladá z CNC obrábania šamotových tehál, laserového rezania kovu, ohýbania, zvárania a kompletizácie krbovej vložky.

Hneď ako je vložka hotová, príde na rad kontrola kvality. K dokonalej kontrole dodržiavajú vopred určené postupy, aby boli istý, že hotové dielo bude bez poruchy dlhodobo slúžiť vašej rodine. Aby očakávané hodnoty boli zaručené, vložky sú tiež skontrolované v laboratóriách na základe špeciálnych testov. Po skončení týchto postupov sa vložky dostanú do domácnosti zákazníkov, ktorý môžu byť roky očarovaní krásou plápolajúceho ohňa vo svojich obývačkách.

 

Veríme, že ste jedným z mnohých spokojných zákazníkov.

Pozrite si video: kliknite sem